Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej 2014

• autor: bibabartek, 2014-09-22 08:19

XXII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży  Salezjańskiej 2014

Salos tuż za podium na igrzyskach trwających trzy dni w Rzeszowie. W imprezie ogólnopolskiej brało udział setki młodych osób w różnych dyscyplinach sportowych. Nasz zespół reprezentował Przemyśl w piłkę nożną.  Na co dzień grający Przemyślanie  w kategorii wiekowej rocznik: 2000-2003 rozgrywali mecze w Rzeszowie w kategorii wiekowej 1999.

Podopieczni Maciej Kamińskiego zaprezentowali się dobrze w rozgrywkach, które odbywały się na Stadionie Stali Rzeszów.

Zespół wystąpił w składzie:

Adam Mach-  Grzegorz Zabroni, Kacper Dudek, Jakub Urbański, Michał Saturczak, Kacper Papież, Patryk Szyk, Hubert Baran, Hubert Baryła, Grzegorz Gudin, Kamil Zapotocki,Bartek Herbut, Jakub Philipp,Jakub Gołębiowski, Dawid Balawender.

Trener: Maciej Kamiński

Prezes: ksiądz Zbigniew Święch

nowa-galeria-5841887.jpg nowa-galeria-5841888.jpg nowa-galeria-5841889.jpg

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Turnieje 2016
Ładowanie...