Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Trening, Piknik

• autor: bibabartek, 2015-04-23 04:38
W ramach IV Pikniku Rodzinnego z okazji dnia dziecka odbył się Salos CUPna Orliku Szkoły SP 4 w Przemyślu.W turnieju pod Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla wystąpiło w sumie10 zespołów.W pierwsze szranki sportowe stanęli drugoklasiści ze szkoły SP 4. Powielkich emocjach turniej w tej kategorii wygrała klasa II B, którawyprzedziła klasy II C, II D i II A.Następnie w meczu pokazowym Żaków lepsi okazali się zawodnicy AkademiiPiłkarskiej, którzy pokonali Salos Przemyśl 5-4.Kolejnym spotkaniem w turnieju była potyczka najmłodszych adeptów piłkinożnej. Tym razem Salos Przemyśl nieznacznie pokonał AkademięPiłkarską 2-1.W ostatnim pojedynku w kategorii trampakrz lepsi okazali się zawodnicy zSalosu Przemyśl, którzy pokonali rówieśników z GimnazjumSalezjańskiego 4-3.Słodycze, piłki, nagrody rzeczowe wręczyli wszystkim zawodnikom: RadnyRady Miejskiej Maciej Kamiński, Naczelnik Wydziału Sportu MariuszZamirski i Dyrektor SP 4 Dorota Kotuła.Turniej przeprowadził Maciej Kamiński, sędziami turnieju byli: WojciechKamiński i Michał Kamiński.

Zdjęcia w Galerii

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Turnieje 2016
Ładowanie...