Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 65, wczoraj: 22
ogółem: 77 986

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Liga

  • autor: bibabartek, 2015-07-15 05:22

                                                              Rozpoczynamy Ligę Salezjańską!

 

W rozwinięciu regulamin.

 

Na bieżąco wprowadzane są zmiany i uaktualnienia terminarza spotkań, dlatego proszę o systematyczne przeglądanie strony.

Nagrody Indywidualne zostaną przyznane:

Najlepszy zawodnik- Grupa: OPEN, 2000,2004

Najlepszy strzelec- Grupa: OPEN, 2000,2004

Najlepszy bramkarz- Grupa: OPEN, 2000,2004

Nagroda specjalna- Grupa:2000.2004

Nagroda Fair Play- Grupa:OPEN i łącznie 2000 i 2004.

W Przypadku pytań bądź innych spraw proszę emaila : salos_przemysl@interia.pl

                                              Terminarz 11-25.08.2015 - OPEN,2000,2004

OPEN (2 x 15 min)

RUNDA FINAŁOWA- ĆWIERĆFINAŁY ROZGRYWANE BĘDĄ  OD PONIEDZIAŁKU. NATOMIAST W PIĄTEK O GODZINIE 17:00 ODBĘDZIE SIĘ LOSOWANIE ( w Podziemiach Salos)

Mecz Ćwierćfinałowe rozgrywane będą : sierpień - 25, 27, 29 o godzinie 18:00

Grupa A :         pkt, bramki +/-

1.Pół Tony       - 1, 4-17                        

2. Nie Do Zdarcia - 3, 6-1 - Awans

3. Wesołe Pomidory- 2, 14-2

(11.08, wtorek)   Pół Tony 4:4  Nie Do Zdarcia       godz. 19:00   

bramki: 2x Wawro,Mazur, bramka samobójcza-  3x Widyński,Cieślik

(13.08,czwartek) Pół Tony 0- 13 Wesołe Pomidory godz.19:45

bramki: 3x Siniewicz, 3x Seneczko, Golec, Topotowski, 5x Kamiński

(19.08, środa) Nie Do Zdarcia  2-1 Wesołe Pomidory godz. 18:15

bramki: Chludziński,Matwiej - Szpakowski

Grupa B

1.FC Cieńkie Bolki - 4, 22-5 - Awans

2.FC Ponalewce - 2,10-4

3.FC Niedźwiadki -0, 3-26

(11.08, wtorek) FC Ponalewce 8:0 FC Niedźwiadki godz. 19:45

   bramki: 3x Wójciki, 2x Tomaszewski,2x Dudziak,Lewicki

(17.08, poniedziałek) Cienkie Bolki 4:2  FC Ponalewce godz. 18:15

3x Kurys, Semko - 2x Lewicki

(18.08, wtorek) FC Niedźwiadki 3 : 18 Cienkie Bolki godz. 18:15
bramki: 3x Żurawski - 6x Marmura, 6x Głuszko, 4x Krakowski,2x Kuryś

Grupa C

1.Mistrzowie Survivalu 2, 3-8

2. Pavulon Przemyśl- 0, 4-12

3.Football Club-  4, 16-3 - Awans

(12.08,środa) Pavulon Przemyśl 3 - 9 Football Club godz. 19:00

bramki: 2x Kośniadek, Wywrot - 2x Dzień,Karkowski,2x Bernal, 2x Back, 2x Sebastianka

(17.08,poniedziałek) Mistrzowie Survivalu 3- 1 Pavulon godz. 19:00

bramki :Lichota, Buryło, Blama - Wywrot

(18.08, wtorek) Football Club 7-0 Mistrzowie Survivalu godz 18:45

bramki: 4x Bach,2x Karkowski, Bernal

Grupa D

1. Greinplast - 2, 10-8

2.Drink Team - 4, 11-4 - Awans

3. Twierdza Zasanie 0, 4-13

(12.08, środa) Greinplast 3 - 5  Drink Team  godz. 19:45

bramki: 2x Siwka, Kawecki - Stanowski, Barczak, Dratwa, Krucan, Ryznar

(17.08 , poniedziałek) Twierdza Przemyśl 1- 6 Drink Team godz. 19:45

bramki: Stadnik - 2x Stanowski, 2x Pakosz, Ryznar, Krucan

(19.08, środa) Greinplast 7 - 3 Twierdza Przemyśl godz. 18:45

bramki: 4x Kawecki,Biliński, Makowiecki, Witko - 2x Kielnar, Kaczor

Grupa E

1.Piłkarzyki - 2, 5-7

2.Blok Ekipa - 4, 13-5

3.Team Augustino- 0, 4-10

(13.08, czwartek) Piłkarzyki 3 - 1 Team Augustino godz. 19:00

bramki:  Kamiński, Franco,Dudek   - Orłoś

(14.08, piątek) Blok Ekipa 6- 2 Piłkarzyki godz. 19:00

bramki:    2x Gas, 3x Mierzwa, Partyka - 2x Franco

(20.08, czwartek) Team Augustino 3 - 7 Blok Ekipa godz. 18:15

bramki: Orłoś, 2x Hawaj - 4x Gas, 2x Mierzwa, Kaszycki

* Do kolejnej rundy przechodzi z każdej grupy zwycięzca i jeden zespół z drugiego miejsca, który będzie miał najwięcej punktów, a potem najlepszy bilans bramkowy.

** Następnie 3-pary, a zwycięzcy zagrają mini turniej, który wyłoni zwycięzce

*** Zespół, który wygra turniej zagra w turnieju o Puchar Proboszcza Parafii, razem z reprezentacjami Samorządowców i Księżmi z Biskupem na czele.

RUNDA FINAŁOWA- ĆWIERĆFINAŁY ODBĘDĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU W PIĄTEK LOSOWANIE.

2004  ( 2 x 10 min)

  • Salos Przemyśl 0,0,0,3
  • Czuwaj Przemyśl - 3,0,3
  • SP Ujkowice - 0,0,3,3,0
  • UKS Orlik - 1,3,3,3
  • Kmiecie Przemyśl -1,3
  • 16-stka Przemyśl - 3,
  • Kazanów Przemyśl 0,0,0,0

 

12 08.

8:30  Kazanów - Szesnastka 0:3

8:50  Kmiecie – Orlik 2:2 - (2x Potocki - Wilowski, Zajączkowski)

9:10  Ujkowice - Czuwaj 1:3 (Czyżowska - Konowalik, Lis, Samobójcza)

9:50  Czuwaj - Kmiecie 2:5 (2x Konowalik - 2x Potocki, 2x Śmigielski, Hawrylewicz)

10:10 Szesnastka - Ujkowice  5:1 ( 2x Jasiński,Barczyk, Wrona, Łazor - Rząsa)

18.08

8:30 Orlik - Czuwaj 4:0

Wilowski, Pempuś,Pirożyński, Zajączkowski

9:30 Kazanów - Czuwaj 0:3

 

 

22.08.

10:00 Orlik - Ujkowice 9:1

10:20 Salos – Ujkowice 4:5

10:40 Kazanów – Ujkowice 0:3

11:00 Salos – Orlik 0:11

11:20  Salos – Kazanów 3:0

 

24.08

8:30 Kmiecie - Ujkowice

8:50 16-stka - Orlik

9:10  Kmiecie - 16-stka

9:30 Kmiecie - Kazanów

9:50 : Orlik - kazanów

25.08

 

2000 (2x15) – ( mecze z rewanżami)

 

  • Karton Skład- 3,3,3,3,3
  • Salos Przemyśl 0,0,3,0,3
  • Kmiecie Przemyśl 0,0,3, 0
  • Kazanów Przemyśl- 3,0,0,3,0

 

12.08.

Kazanów - Salos 7:2

4x Wiśniowski, Ledwożyw Jakub, 2x Pobidyński – 2x Zaptotocki Kamil

Karton - Kazanów 4:3

Krupiński, Krupiński , 2x Karakuszka - Wiśniowski 2x, Pobidyński

Karton - Salos 10:2

5x Krupiński , 3x Karakuszka , Magoń, Krupiński  - 2x Zatopocki

 

 

18.08

10:30 Kmiecie - Salos 1:5

Sczepanik - 2x Zapotocki 3x Zabroni

11:10 Karton - Kazanów 4:2

3 Krupiński Norbert, Krupiński Adrian- 2x Janas

11 40 Salos - Karton 0:7

Kusniarz,Krupiński Norbert, Magoń, 4x Karakuszka

12:10 Kmiecie - Kazanów 0:7

4x Kwiatkowski, Grząska, Ledożyw, Janas

22.08

11:40  Salos – Kazanów 3:0

12:10 Karton  - Kmiecie 6:2

12:40 Kazanów –Kmiecie 0:3

 

 

  • Organizatorzy:

 

Stowarzyszenie Lokalne

Salezjańskiej Organizacji Sportowej

„Orlęta" w Przemyślu.

 

POSiR Przemyśl

 

Wydział Spraw Społecznych w Przemyślu

 

Zarząd Osiedla "Salezjańskiego"

 

 

  • Miejsce:

 

Boisko wielofunkcyjne Salezjanów w Przemyślu

 

  • Terminarz

 

 

     Zgłoszenia do 3 sierpnia

     Rozgrywki od 5 VIIII – 5 IX

   

 

 

  •  Dane kontaktowe

 

Kontakt:

Tel. 725428971

@-  salos_przemysl@interia.pl

Terminarz i bieżące informacje na stronie: http://salos.futbolowo.pl/index.php

 

  • Cel:

 

Popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna,. Rozwijanie umiejętności piłkarskich, pożyteczne spędzenie czasu przez młodych adeptów piłki nożnej.

 

6.Uczestnictwo:

 

kategorie wiekowe:

 

2000 i młodsi  - rozgrywki od 12 VIII do 25 VIII

2004 i młodsi   -rozgrywki od 12 VIII do 25 VIII

OPEN 16 lat i więcej - rozgrywki od 11 VIII do 5 IX

 

 

     6.1 Warunki uczestnictwa:

 

  • Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek ( do 3 sierpnia) doręczy imienną listę zawodników, podpisaną przez kierownika grupy.
  • Zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
  • Drużyna występuje w wybranych przez siebie strojach.
  • Dopuszczalne jest zgłoszenie przez jeden zespół dwóch roczników.

 

  • Opis przebiegu turnieju:

 

  • W każdej kategorii wiekowej mecze rozgrywane są każdy z każdym ( w przypadku dużej liczby zespołów- podział na grupy.
  • Mecze rozgrywane są bez rewanżu.

 

 

 

  • Zasady gry:

 

  • Drużyna może zgłosić maksymalnie 10 zawodników bez możliwości dokonywania zmian w czasie rozgrywek, na boisku 4+1 bramkarz).

 

  •  Zespoły grają systemem ligowym.

 

  • Czas gry wynosi 2 x 10 min. W przypadku mniejszej liczby zespołów czas może ulec zmianie

 

  • Zawody rozgrywane będą piłką nożną.

 

  • Zmiany zawodników powrotne „systemem halowym”.

 

  • Po wybiciu piłki na widownię, aut boczny wykonywany jest nogą z miejsca, gdzie piłka opuściła pole gry.

 

  • Wprowadzenie piłki do gry z autu bramkowego może odbywać się ręką lub nogą przez bramkarza.

 

  • Pole karne oznaczone w obrębie jego linii.

 

  • Pozostałe przepisy Reguluje PZPN - zgodnie z przepisami piłki nożnej.

 

  • Punktacja:

 

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt.

Za remis 1 pkt.

Za przegraną 0 pkt.

 

  • Kolejność:

 

O zajęciu miejsca decyduje:

ilość zdobytych punktów.

 

Przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów o zajęciu miejsca decyduje:

bezpośredni pojedynek zainteresowanych zespołów,

różnica bramek,

większa liczba strzelonych goli.

.

 

  • Dyscyplina:

 

  • W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia: 1 min, 2 min, całkowite wykluczenie.
  • W przypadku niesportowego zachowania zawodnik może być odsunięty od trzech spotkań lub całkowicie wykluczony z rozgrywek.

 

  • Nagrody:

 

Zespołowe:

Najlepsze zespoły otrzymają cenne nagrody.

 

Indywidualne:

Najlepszy zawodnik.

Najlepszy bramkarz.

Najlepszy strzelec

Nagroda fair play

 

  • Sprawy inne:

 

Organizatorzy zabezpieczają:

Obsługę sędziowską.

Opiekę medyczną.

Prowadzenie dokumentacji rozgrywek

Wodę i posiłek.

.

 

Drużyny  – opieka nauczyciela.
Drużyny ubezpieczają się na swój koszt.
Gra Fair play.

Narzutki.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu odszkodowania za zaginione mienie i przedmioty osobiste uczestników rozgrywek.

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje.

 

            Organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu.     


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [602]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

Turnieje 2016
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Zegar