Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 22
ogółem: 78 024

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Runda finałowa - podsumowanie

  • autor: bibabartek, 2015-08-23 12:20

                                                Podsumowanie:

      Dnia 5 września dobiegła końca trwająca ponad 2 miesiące II Wakacyjna Liga Salezjańska w ramach  programu" Wakacje z trenerem osiedlowym" , tym samym  swoje rozgrywki zakończyli zawodnicy w grupie OPEN. W sumie w całym programie i lidze , która odbywała się na boisku Salezjańskim udział wzięło ponad 400 osób.

    Organizatorami tego wielkiego przedsięwzięcia byli: POSiR Przemyśl, Salos Przemyśl, Wydział Spraw Społecznych i Zarząd Osiedla "Salezjańskie". Koordynatorem ligi był Maciej Kamiński. Natomiast patronatem imprezę objęli: Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Biskup Stanisław Jamrozek i Radna Województwa Podkarpackiego Anna Schmidt - Rodziewicz.

   Sponsorami i partnerami turnieju byli:

Dyrektor POSiR Marek Osiadacz, Naczelnik Wydziału Sportu Mariusz Zamirski, Radni Rady Miejskiej w Przemyślu: Łucja Podbilska, Stanisław Surma i Maciej Kamiński, ,  PGM Przemyśl, Janusz Łukasiewicz Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 5 w Przemyślu, a także PWIK Przemyśl, oraz MPEC Przemyśl.

    Rozgrywki sędziowali: Michał Kamiński, Wojciech Kamiński, Mateusz Kuszyk i Zbigniew Kamiński.

    Warto podkreślić iż zespół, który wygrał kategorie OPEN, weźmie udział dnia 19 września w turnieju o Puchar Proboszcza Parafii Św. Józefa w Przemyślu. Będzie to III już edycja tego turnieju, a tradycyjnie udział w nim wezmą Samorządowcy i Księża, tym razem na czele z Biskupem Stanisławem Jamrozkiem.

   Serdeczne podziękowania dla mediów, które przeprowadzały relację z ligi: Życie Podkarpackie, Nowiny, Super Nowości, Portal Przemyski, Telewizja Toya

Końcowa klasyfikacja:

Grupa OPEN

1. Blok Ekipa

2. Wesołe Pomidory

3.Cienkie Bolki

4. Nie Do Zdarcia

5. Drink Team

6. Football Club

(Udział wzięło w rozgrywkach tej kategorii wiekowej 15 zespołów)

Najlepszy Strzelec - Michał Szpakowski (Wesołe Pomidory)

Najlepszy Zawodnik- Grzegorz Partyka (Blok Ekipa)

Najlepszy Bramkarz- Biernat Karol ( Wesołe Pomidory)

 

Grupa 2004

1.UKS Orlik

2. Kmiecie Przemyśl

3. 16-stka Przemyśl

4.SP Ujkowice

5.Salos Przemyśl

6. Czuwaj Przemyśl

7. Kazanów

Grupa 2000

1.Karton Skład

2,Salos Przemyśl

3.Kazanów Przemyśl

4.Kmiecie Przemyśl

Relacje, wyniki, zestawienia, klasyfikacje w rozwinięciu...                                                                      

 

                                                            Grupa Finałowa o miejsca 1-3

 

Końcowa klasyfikacja:

1. Blok Ekipa

2. Wesołe Pomidory

3.Cienkie Bolki

4. Nie Do Zdarcia

5. Drink Team

6. Football Club

 

1.Cienkie Bolki

2. Wesołe Pomidory

3. Blok Ekipa

3 wrzesień - Wesołe Pomidory 18 : 1 Cienkie Bolki godzina 18:00

bramki: 8x Szpakowski, 8x Kamiński, 2x Seneczko - Głuszko

5 wrzesień - Cienkie Bolki 4: 6 Blok Ekipa godzina 15:00

2x Semka, 2x Głuszko - Gierula, 3x Gas,Mierzwa, samobójcza

5 wrzesień - Blok Ekipa 3 : 1 Wesołe Pomidory 16:00

                                                           Mały Finał  o miejsca 4-6

1.Nie Do Zdarcia

2.Football Club

3. Drink Team

4 wrzesień - Drink Team 0:0 Football Club  godzina 18:00

5 wrzesień- Drink Team 1:8 Nie Do Zdarcia godzina 15:30

 

5 wrzesień- Nie Do Zdarcia 15 : 4 Football Club  16:30

                                      Ćwierćfinały grupy OPEN

24 sierpnia - Wesołe Pomidory 5 : 2 Football Club godzina 18:00

4x Szpakowski, Seneczko- Koniuszy

28 sierpnia - Cienkie Bolki 8: 3 Drink Team   godzina 18:30

3x Głuszko, 2x Krakowski, 2x Semko, Majcher -  3x Dratwa

28 sierpnia- Blok Ekipa 1:0  Nie Do Zdarcia godzina 18:30

Mierzwa

* Zespoły, które wygrają zagrają w dużym finale o miejsca 1-3 ( termin 3-5 IX)

** Zespoły, które przegrają zagrają w małym finale o miejsca 4-6 ( Termin 3-5 IX)

                                      Klasyfikacja najlepszych strzelców po ćwierćfinałach   

9 Głuszko  (Cienkie Bolki)

6 bramek - Marmura, Krakowski (Cienkie Bolki), Gas (Blok Ekipa),Mierzwa (Blok Ekipa)

5 bramek - , Kamiński (Wesołe Pomidory), Kuryś ( Cienkie Bolki), Szpakowski (Wesołe Pomidory),

4 bramki - Bach (Foobtall Club),Seneczko (Wesołe Pomidory)

                                                       

                                                             Grupa 2000 i 2004

             Podsumowanie:

Dnia 25 sierpnia podczas uroczystego zakończenia odbyło się podsumowanie, wręczenie pucharów i piłek najlepszym zespołom, oraz nagród rzeczowych i  dyplomów wszystkim zawodnikom w ramach II Wakacyjnej Ligi Salezjańskiej w Piłkę Nożną w kategoriach wiekowych 2000 i 2004.

Uczestnikami tego wydarzenia byli sami zawodnicy, dzieci biorące udział w programie " Wakacje z trenerem osiedlowym", oraz sponsorzy, partnerzy i patroni tej imprezy. W sumie tego dnia udział wzięło ponad 250 osób. Uroczystego otwarcia finału tej imprezy dokonali: Biskup Stanisław Jamrozek, Prezydent Grzegorz Hayder, Radny Rady Miasta Maciej Kamiński, Proboszcza parafii św. Józefa Stanisław Mierzwa. Natomiast zakończenia dokonała Radna Województwa Podkarpackiego  Anna Schmidt - Rodziewicz.

Po za tym nagrody ufundowali i wręczali: Dyrektor POSiR Marek Osiadacz, Naczelnik Wydziału Sportu Mariusz Zamirski, Radni Rady Miejskiej w Przemyślu: Łucja Podbilska, Stanisław Surma i Maciej Kamiński, Radna Województwa Podkarpackiego  Anna Schmidt - Rodziewicz, Prezes PGM Krzysztof Majcher, Janusz Łukasiewicz Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 5 w Przemyślu, a także PWIK Przemyśl, oraz MPEC Przemyśl.

Organizatorami tego przedsięwzięcia byli: POSiR Przemyśl, Wydział Spraw Społecznych, Salos Przemyśl, Zarząd Osiedla Salezjańskiego.

Dla bohaterów tego dnia czekały zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn, napoje, drożdżówki i konkurencje sportowe z nagrodami.

Warto podkreślić, iż według woli organizatorów Ligi Salezjańskiej zamiast wyróżnień indywidualnych dla kilku zawodników, zostały nagrodzone wszystkie dzieci, które otrzymały m.in. bidony, piłki, getry, rakietki do tenisa stołowego, sprzęt do pływania, czapki sportowe, gwizdki, opaski sportowe oraz inne cenne nagrody.

Powyższe nagrody, nie byłyby możliwe dzięki naszym sponsorom i partnerom, których wymieniliśmy wyżej i którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Sędziami Ligi Salezjańskiej byli: Michał Kamiński, Mateusz Kuszyk, Wojciech Kamiński, Zbigniew Kamiński. Koordynatorem rozgrywek był Maciej Kamiński

Ostateczna Klasyfikacja:

2004

1.UKS Orlik - 16 pkt

2. Kmiecie Przemyśl - 16 pkt

3. 16-stka Przemyśl - 12 pkt

4.SP Ujkowice - 6 pkt

5.Salos Przemyśl -   6 pkt

6. Czuwaj Przemyśl - 6 pkt

7. Kazanów - 0 pkt

 

2000

 

1.Karton Skład- 18 okt

2,Salos Przemyśl 9 pkt

3.Kazanów Przemyśl-  6 pkt

4.Kmiecie Przemyśl 3 pkt

        

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [694]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

Turnieje 2016
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Zegar