Aktualności

IV Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Świętego...

• autor: bibabartek, 2016-01-02 14:17
IV Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Świętego Mikołaja

W dniu 19 grudnia w hali sportowej w Przemyślu odbył się już IV Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej do lat 8 o Puchar Świętego Mikołaja. Pierwotnie udział zapowiedziało 8 zespołów a na starcie turnieju pojawiło się 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

Więcej....

Zdjęcia w Galerii

W sumie udział w rozgrywkach wzięło ponad 100 zawodników z całego województwa podkarpackiego. Turniej wygrał drugi zespół z Przeworska, który pokonał JKS Jarosław w wielkim finale, a w meczu o trzecie miejsce pierwszy zespół
z Przeworska pokonał zawodników z Buszkowic.

Warto dodać, że w turnieju wziął udział jedyny zespół dziewcząt, który reprezentował Zespół Szkół z Ujkowic, a najmłodszy zespół turnieju  Salos Przemyśl otrzymał nagrodę Fair Play. Ponadto najlepszym strzelcem turnieju z 6 bramkami został Mateusz Surmiak ( Orzełek Przeworsk II), najlepszym zawodnikiem Tobiasz Superson ( Orzełek Przeworsk), a najlepszym bramkarzem Szymon Klisko (JKS Jarosław).

Turniej patronatem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Anna Schmidt – Rodziewicz Poseł na Sejm RP, która wręczyła nagrody i puchary najlepszym zawodnikom. Obecni byli również sponsorzy i partnerzy turnieju, którzy otwierali lub uroczyście zamknęli tą imprezę sportową, Z-cy Prezydenta Miasta Przemyśla Grzegorz Hayder i Janusz Hamryszczak, Radni Miasta Przemyśla: Małgorzata Gazdowicz, Daniel Dryniak, Tomasz Kuźmiek, Stanisław Surma. Swój wkład w turniej mieli również Radny Rady Miejskiej w Przemyślu Adam Łoziński, Wiceprzewodniczący Gminy Przemyśl Marek Wasiewicz. Turniej wsparły również takie firmy jak : Eurobus, Raiffeisen, Progres, Lech Club Sport Przemyśl.

Koordynatorem turnieju był Maciej Kamiński Radny Rady Miejskiej w Przemyślu, a organizatorem zawodów był Salos Przemyśl.

Turniej sędziowali: Zbigniew Kamiński, Wojciech Kamiński, Piotr Kowalski i Michał Kamiński. Sędziami technicznymi byli: Marcin Czajkowski i Krzysztof Trojan, oraz Emilia Nuckowska i Anna Dubiel.