Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 56
ogółem: 96 446

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

III Mistrzostwa Ministranckie Przemyśla i Powiatu...

  • autor: bibabartek, 2016-05-15 13:49
III Mistrzostwa Ministranckie Przemyśla i Powiatu Przemyskiego w piłkę nożną

14 maja od godziny 9:00 na Boisku Salezjańskim odbyły się III Mistrzostwa Ministranckie Przemyśla  i Powiatu Przemyskiego w piłkę nożną pod Patronatem: Poseł na Sejm RP Anny Schmidt – Rodziewicz, Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy i Wójta Gminy Żurawica Krzysztofa Składowskiego.

        III Mistrzostwa zostały jak zawsze zorganizowane  przez Salos Przemyśl i Parafię pw. Św. Józefa  w Przemyślu – Salezjanie.

Więcej w rozwinięciu...

       Chęć do gry wyraziło  9 zespołów, ale ostatecznie na boisku zameldowało się 6 zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rozegrano mecze każdy z każdym, a następnie rozegrano półfinały i mecz o 5 miejsce. Na samym końcu mecz o pierwsze miejsce. W turnieju mogły grać zarówno zespoły ministranckie jak i zespoły parafialne.

        Rywalizację w Grupie A wygrał zespół gospodarzy. który był obrońcą tytułu
z poprzednich mistrzostw. Salos Przemyśl wygrał kolejno 5:1 z klubem parafialnym - Akademią Unum z Babic, a następnie rozgromił zespół z Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski -Przemyśl (Kmiecie)  aż 8:1. Drugie miejsce w grupie zajął zespół „z Kmieci”, który pokonał zespół z Babic 5:3.

W grupie B również bezkonkurencyjny był drugi zespół z Babic. PKS UNUM Babice wygrał swoje dwa mecze kolejno 6:0 z parafią z Maćkowic i 4:0 z parafią Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego (Rycerskie – Przemyśl). Drugim zespołem, który awansował do półfinału z tej grupy był zespół z Maćkowic, który w decydującym meczu wygrał zespołem
z parafii „ z Rycerskiego” 1:0.

W meczu o 5 miejsce po karnych 3:2 wygrał zespół z parafii z Rycerskiego, który pokonał Akademię z Babic.

Półfinały miały dwa oblicza, w pierwszym meczu półfinałowym gospodarze turnieju rzutem na taśmę strzelając bramkę na 1:1 w ostatniej minucie meczu  zremisowali z zespołem z Maćkowic, aby potem wygrać w karnych 2:1. Natomiast w drugim półfinale zespół parafialny z Babic – PKS UNUM wygrał aż 18:0 z zespołem z parafii z Kmieci.

W meczu o 3 miejsce „Kmiecie” wygrały z parafią z Maćkowic 2:1, a w finale PKS UNUM pokonał Salos Przemyśl 4:0. Warto dodać, że zespół z Babic wygrał już dwie edycje tych rozgrywek ( 2014 i 2016 roku).

 

Najlepszym bramkarzem turnieju został: Wojciech Rakszawski ( Salos)

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Hubert Baryła ( Kmiecie)

Najlepszym Strzelcem turnieju został : Arkadiusz Pawłowski ( PKS UNUM)

Nagroda Fair Play : Parafia z Maćkowic.

 

Turniej sędziowali: Michał Kamiński, Robert Bal, ksiądz Krzysztof Cepil, Mariusz Zamirski, Wojciech Kamiński.

Turniej nie byłby możliwy bez wsparcia Radnych Rady Miasta Przemyśla: Łucji Podbilskiej, Małgorzaty Gazdowicz,Stanisława Surmy, Adama Łozinśkiego i Macieja Kamińskiego, który jednocześnie był koordynatorem turnieju. Ponadto swój wkład mieli także: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Robert Bal, Marek Wałczyk Radny Gminy Przemyśl. Podziękowania  należą się również PGM Przemyśl.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [312]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

Turnieje 2016
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Zegar