Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 19
ogółem: 73 988

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

III Edycja Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi...

  • autor: bibabartek, 2016-07-03 10:56
III Edycja Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi „Salezjańskiej” - Grupa OPEN

 

III Edycja Ligi Salezjańskiej

Finał i mecz o 3 miejsce odbędzie się 28 sierpnia od godziny 15:00. Zakończenie Ligi Salezjańskiej o godzinie 16:00, zapraszamy wszystkie zespoły.

Następnie po zakończeniu Ligi Salezjańskiej rozegrany zostanie IV Turniej o Puchar Proboszcza z udziałem zwycięzcy Ligi Salezjańskiej.

W rozwinięciu: terminarz, wyniki, tabele, regulamin.

Najlepsi strzelcy...

 

Strzelcy bramek:

16 - Widyński

5 - Kuryś, Eder,  Niedziela, Partyka

4- Oczoś, Czajka, Gierula

3- Dudek, Gierczak

Grupa OPEN

Grupa A                                                               Grupa B                                      

1. Blok Team  3 pkt; 10-4       1. Amatorzy Futbolu 4 pkt; 8-0                                                                     

2. FC Studenty 2 pkt; 8-12      2. Mistrzowie Survivalu 2 pkt; 7-8                

3. Greinplast 1 pkt; 6-8           3. Drink Team 0 pkt; 3-10            

 

Grupa C                                                              Grupa D

1.Barcelona 3 pkt 7-0                           1. Wesołe Pomidory 4 pkt; 18-1

2. Rogozińskiego I Augusta 3 pkt 7-0   2. Drużyna Pierścienia  2 pkt; 5 -8

3. Wariaty z Przemyśla 0 pkt 0-6         3. Polesie 0 pkt; 3-15

* W przypadku przełożenia meczu dogadują się dwa zespoły na inny termin i kontaktują się z organizatorem

** Proszę zapoznać się z regulaminem szczególnie z punktem 9

*** W razie niepogody, mocnych opadów deszczu, mecze zostaną przełożone (po decyzji organizatora) na inny termin.

4 VIII

18:00 FC  Studenty- Blok Team 2:8, Lewicki, DudziakPartyka, Gerula, Czternastek, Niedziela 2, Wołoszyn 3

18:35 Drink Team -Amatorzy Futbolu 0:3,  Gral 2, Oczoś

19:10 Wariaty z Przemyśla - Barcelona 0:3

19:45 Wesołe Pomidory - Polesie 11: 2Czajka, Kamiński, Seneczko, Widyński 7- Pawłucki 2

   9 VIII

18:00 Greinplast - Blok Team 2:2, Kuryś 2 - Gierula, Wołoszyn

18:35 Drink Team - Mistrzowie Survivalu 3:7, Stańkowski, Tatarzyn 2 - Krakowski 2, Dudek 3, Franco, Mazur 

 

11 VIII

17:30 Wesołe Pomidory - Drużyna Pierścienia 7:1, Seneczko, Czajka 3, Widyński 3 - Śliwak

18:00 Greinplast - FC Studenty 4:6, Buszko, Kuryś 3 - Eder 5, Kruczyński

18:35 Amatorzy Futbolu - Mistrzowie Survivalu  5:0, Kosmyk 2, Oczoś 3

19:10 Wariaty z Przemyśla - Rogozińskiego I Augusta 0:3

19:45 Polesie - Drużyna Pierścienia 1:4, Kłysz - Gierczak 3 , Bal

16 VIII

17:15 A1 - B2  Blok Team - Mistrzowie Survivalu 8:1, Niedziela 3,Partyka 3, Piejko, Czternastek - Dudek

18:00 Rogozińskiego I Augusta - Barcelona 4:4 ( w dogrywce o pierwsze miejsce grupie 5:6),  Kobryło, Karaś 2, Świdrak, Sroka- Bach 2, Dzień 2, Kożuszek 2

18:50 B1 - A2 Amatorzy Futbolu - FC Studenty 0:0 (karne4:2)

18 VIII

18:00 C1 - D2   Barcelona  - Drużyna Pierścienia 3:0

18:40 D1 - C2 Wesołe Pomidory - Rogozinskiego I Augusta 4:2, Widyński 4 - Świdrak, Has

 

23 VIII  Półfinały

18:00 Blok Team - Barcelona 7:0, Gierula 4, Partyka, Piejko 2

18:45 Amatorzy Futbolu - Wesołe Pomidory 1:4, Kwaśniewski- Widyński 2, Kamiński, Muszak

 

28 VIII Finał, o 3 miejsce

15:00 Mecze o 3- miejsce -  Barcelona : Amatorzy Futbolu  ( 14:45 proszę o przybycie)

15:30 Finał-                         Blok Team : Wesołe Pomidoty (15:15 proszę o przybycie)

 

16:00 Zakończenie i wręczenie nagród

16:15 Turniej o Puchar Proboszcza

REGULAMIN TURNIEJU 

 

1. Cel:

 

Popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Rozwijanie umiejętności piłkarskich, pożyteczne spędzenie czasu przez młodych adeptów piłki nożnej.

 

 

2.  Uczestnictwo:

 

2000 i młodsi  

2004 i młodsi  

OPEN 16 lat i więcej

 

 

3. Warunki uczestnictwa:

 

  a) Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek doręczy imienną listę zawodników, podpisaną przez kierownika grupy.

  b) Zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.

  c) Drużyna występuje w wybranych przez siebie strojach.

 

4. Zasady gry:

 

 

  1. Drużyna może zgłosić maksymalnie 10 zawodników bez możliwości dokonywania zmian
    w czasie rozgrywek, na boisku 4+1 bramkarz).

 

  1.  Mecze rozgrywany systemem ligowym  lub turniejowym ( w zależności od ilości zespołów)

 

  1. Czas gry wynosi 2 x 15 minut. W przypadku mniejszej liczby zespołów czas może ulec zmianie

 

  1. Zawody rozgrywane będą piłką nożną.

 

  1. Zmiany zawodników powrotne „systemem halowym”.

 

  1. Po wybiciu piłki na widownię, aut boczny wykonywany jest nogą z miejsca, gdzie piłka opuściła pole gry.

 

  1. Wprowadzenie piłki do gry z autu bramkowego może odbywać się ręką lub nogą przez bramkarza.

 

  1. Pole karne oznaczone w obrębie jego linii.

 

  1. Pozostałe przepisy Reguluje PZPN - zgodnie z przepisami piłki nożnej.

 

 

 

5. Punktacja:

 

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt.

Za remis 1 pkt.

Za przegraną 0 pkt.

 

6. Kolejność:

 

O zajęciu miejsca decyduje  ilość zdobytych punktów.

 

Przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów o zajęciu miejsca decyduje:

 

   a) różnica bramek,

  b) większa liczba strzelonych goli.

  c)  bezpośredni pojedynek zainteresowanych zespołów.

 

7. Dyscyplina:

 

  a)  W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia: 1 min, 2 min, 5 min lub całkowite wykluczenie.

  b) W przypadku niesportowego zachowania zawodnik może być odsunięty od trzech spotkań           lub całkowicie wykluczony z rozgrywek.

 

8. Nagrody:

 

Zespołowe:  Każda drużyna 1-3 otrzymuje puchar i cenne nagrody rzeczowe.

 

Indywidualne:

 

Najlepszy zawodnik.

Najlepszy strzelec.

Najlepszy bramkarz.

Fair Play - zespół.

9. System gry

2000 i 2004 - grają systemem każdy z każdym, następnie dwa pierwsze zespoły grają w finale, natomiast trzeci i czwarty zespół zagrają o 3 miejsce.

Grupa OPEN- gra systemem grupowym, a następnie po dwa zespoły wychodzą z grupy i grają na krzyż:

Grupa A z B i Grupa C z D (pierwszy z drugim) następnie systemem pucharowym

1/2 finału - Wygrany A1 - B2 z C1 - D2 i analogicznie drugi półfinał

10. Sprawy inne:

 

Organizatorzy zabezpieczają: Obsługę sędziowską. Opiekę medyczną. Prowadzenie dokumentacji rozgrywek. Drużyny ubezpieczają się na swój koszt. Gra Fair play i  narzutki.

 

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu odszkodowania za zaginione mienie i przedmioty osobiste uczestników rozgrywek !!!!!!

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje !!!!

Organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [862]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

Turnieje 2016
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Zegar