dzisiaj: 87, wczoraj: 11
ogółem: 246 294
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
III Edycja Ligi Salezjańskiej - Grupa 2004 i 2000
Rozgrywki dobiegły końca w/w kategoriach wiekowych.
W rozwinięciu: wyniki, końcowa klasyfikacja, najlepsi zawodnicy.
Końcowa klasyfikacja w kategorii wiekowej 2004
1. Parafia Kmiecie
2 Polonia Przemyśl 2005
3. Czuwaj Przemyśl
4. Salos Przemyśl
5. ZS Ujkowice
Najlepszy zawodnik : Piotr Horbaczek (Salos Przemyśl)
Najlepszy bramkarz : Ernest Raczkowski
Najlepszy Strzelec: Hubert Milanowski
Nagroda Fair Play: ZS Ujkowice
Końcowa klasyfikacja w kategorii wiekowej 2000
1.Salos Przemyśl
2. Radka
3.Gumowe Misie
4 Pikulice Ministranci
5. FC Zasanie
Najlepszy zawodnik : Piotr Stecyk (Gumowe Misie)
Najlepszy bramkarz : Ernest Raczkowski ( Polonia Przemyśl 2005)
Najlepszy Strzelec: Hubert Milanowski ( Parafia Kmiecie)
Grupa 2000
1. Salos Przemyśl - 7 pkt, 7-2
2.Radka - 7 pkt, 4-3
3.Gumowe Misie - 6 pkt, 6-5
4.Pikulice Ministranci 6 pkt, 4:6
5.FC Zasanie - 3 pkt, 4:5
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
4 - Zapotocki
2- Stecyk
5 VIII (piątek)
8:45 Salos Przemyśl - FC Zasanie 3:0; S. Hamryszczak, Wąsik, Zapotocki
9:50 Gumowe Misie - Pikulice Ministranci 3:0
10:40 Salos - Gumowe Misie 4:1; Zapotocki 3, Karp - Stecyk,
11:40 Pikulice Ministranci - Radka 0:3
12 VIII ( piątek)
9:00 Salos Przemyśl - Pikulice Ministranci 0:1, Grobelny
10:20 Gumowe Misie - FC Zasanie 2:1, Stecyk, Mazur- Kamiński
11:00 Radka - FC Zasanie 0:3
11:20 Radka - Gumowe Misie 1:0. Krupiński (mecz rozegrany 5 sierpnia)
19 VIII (piątek)
9:00 Salos Przemyśl - Radka 0:0
10:00 FC Zasanie - Pikulice Ministranci 0:3
26 VIII (piątek)
Zbiórka zespołów 11:00
Finał: Salos Przemyśl - Radka 3:0
3 miejsce: Pikulice Ministranci - Gumowe Misie 1:2
Grupa 2004
1.Polonia Przemyśl 2005 (4 mecze) 13 pkt, 14-2
2. Parafia Kmiecie (4) 9 pkt, 13-3
3. Czuwaj Przemyśl (4) 5 pkt, 6-5
4.Salos Przemyśl (4) 2 pkt, 1-13
5. ZS Ujkowice (4) 1 pkt, 0-11
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
6- Milanowski ( Kmiecie)
3- Schmidt (Polonia)
2- Tokarz,Ostrach, Potocki,Bartczak,Hajduk
5 VIII (piątek)
10:10 Polonia Przemyśl 2005 - Czuwaj Przemyśl 1:1; Tokarz - Benkowski
12 VIII (piątek)
9:20 Polonia Przemyśl 2005 - Parafia kmiecie 2:1, Potocki - Jasiński, Tokarz
9:40 Salos - ZS Ujkowice 0:0
10:00 Parafia Kmiecie - Czuwaj Przemyśl 3:1, Potocki- Śmigielski Hawrolewicz, Hajduk
10:40 Salos - Polonia Przemyśl 0:9, Ostrach 2, Barczak 1, Barczak 1, Schmidt 2, Tokarz 1, Jasiński, Potocki
11:40 ZS Ujkowice - Czuwaj Przemyśl 0:3,Hajduk 2, Artym
19 VIII (piątek
9:20 ZS Ujkowice - Polonia Przemyśl 2005 0:2, Schmidt, Barczak
9:40 Salos - Parafia Kmiecie 0:3, Milanowski 2 , Śmiegielski
10:20 ZS Ujkowice - Parafia Kmiecie 0:6, Milanowski 4, Błachuciak, Walczewski
10:40 Salos Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 1:1, Płoszczyński - Kopeć
26 VIII (piątek)
Zbiórka zespołów 11:00
Finał: Polonia Przemyśl 2005 - Parafia Kmiecie 2:4
3- miejsce: Salos Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 1:4
* W przypadku przełożenia meczu dogadują się dwa zespoły na inny termin i kontaktują się z organizatorem
** Proszę zapoznać się z regulaminem szczególnie z punktem 9
*** W razie niepogody, mocnych opadów deszczu, mecze zostaną przełożone (po decyzji organizatora) na inny termin.
REGULAMIN TURNIEJU
1. Cel:
Popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Rozwijanie umiejętności piłkarskich, pożyteczne spędzenie czasu przez młodych adeptów piłki nożnej.
2. Uczestnictwo:
2000 i młodsi
2004 i młodsi
OPEN 16 lat i więcej
3. Warunki uczestnictwa:
a) Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek doręczy imienną listę zawodników, podpisaną przez kierownika grupy.
b) Zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
c) Drużyna występuje w wybranych przez siebie strojach.
4. Zasady gry:
5. Punktacja:
Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt.
Za remis 1 pkt.
Za przegraną 0 pkt.
6. Kolejność:
O zajęciu miejsca decyduje ilość zdobytych punktów.
Przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów o zajęciu miejsca decyduje:
a) różnica bramek,
b) większa liczba strzelonych goli.
c) bezpośredni pojedynek zainteresowanych zespołów.
7. Dyscyplina:
a) W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia: 1 min, 2 min, 5 min lub całkowite wykluczenie.
b) W przypadku niesportowego zachowania zawodnik może być odsunięty od trzech spotkań lub całkowicie wykluczony z rozgrywek.
8. Nagrody:
Zespołowe: Każda drużyna 1-3 otrzymuje puchar i cenne nagrody rzeczowe.
Indywidualne:
Najlepszy zawodnik.
Najlepszy strzelec.
Najlepszy bramkarz.
Fair Play - zespół.
9. System gry
2000 i 2004 - grają systemem każdy z każdym, następnie dwa pierwsze zespoły grają w finale, natomiast trzeci i czwarty zespół zagrają o 3 miejsce.
Grupa OPEN- gra systemem grupowym, a następnie po dwa zespoły wychodzą z grupy i grają na krzyż:
Grupa A z B i Grupa C z D (pierwszy z drugim) następnie systemem pucharowym
10. Sprawy inne:
Organizatorzy zabezpieczają: Obsługę sędziowską. Opiekę medyczną. Prowadzenie dokumentacji rozgrywek. Drużyny ubezpieczają się na swój koszt. Gra Fair play i narzutki.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu odszkodowania za zaginione mienie i przedmioty osobiste uczestników rozgrywek !!!!!!
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje !!!!
Organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu.