Salos Przemyśl - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 6
ogółem: 75 941

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

III Edycja Ligi Salezjańskiej - Grupa 2004 i 2000

  • autor: bibabartek, 2016-08-02 11:51

                                   III Edycja Ligi Salezjańskiej - Grupa 2004  i 2000

Rozgrywki dobiegły końca w/w  kategoriach wiekowych.

W rozwinięciu: wyniki, końcowa klasyfikacja, najlepsi zawodnicy.

Końcowa klasyfikacja w kategorii wiekowej 2004

1. Parafia Kmiecie

2 Polonia Przemyśl 2005

3. Czuwaj Przemyśl

4. Salos Przemyśl

5. ZS Ujkowice

Najlepszy zawodnik : Piotr Horbaczek (Salos Przemyśl)

Najlepszy bramkarz : Ernest Raczkowski

Najlepszy Strzelec: Hubert Milanowski

Nagroda Fair Play: ZS Ujkowice

 

Końcowa klasyfikacja w kategorii wiekowej 2000

1.Salos Przemyśl

2. Radka

3.Gumowe Misie

4 Pikulice Ministranci

5. FC Zasanie

Najlepszy zawodnik : Piotr Stecyk (Gumowe Misie)

Najlepszy bramkarz : Ernest Raczkowski ( Polonia Przemyśl 2005)

Najlepszy Strzelec: Hubert Milanowski ( Parafia Kmiecie)

 

Grupa 2000

1. Salos Przemyśl - 7 pkt, 7-2

2.Radka - 7 pkt, 4-3

3.Gumowe Misie - 6 pkt, 6-5

4.Pikulice Ministranci 6 pkt, 4:6

5.FC Zasanie - 3 pkt, 4:5

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

4 - Zapotocki

2- Stecyk

 

5 VIII (piątek)

8:45 Salos Przemyśl - FC Zasanie 3:0;  S. Hamryszczak, Wąsik, Zapotocki

9:50 Gumowe Misie - Pikulice Ministranci 3:0

10:40 Salos - Gumowe Misie 4:1; Zapotocki 3, Karp - Stecyk,

11:40  Pikulice Ministranci - Radka 0:3

12 VIII ( piątek)

9:00 Salos Przemyśl - Pikulice Ministranci 0:1, Grobelny

10:20 Gumowe Misie - FC Zasanie 2:1, Stecyk, Mazur- Kamiński

11:00 Radka - FC Zasanie 0:3

11:20 Radka - Gumowe Misie 1:0. Krupiński (mecz rozegrany 5 sierpnia)

19 VIII (piątek)

9:00 Salos Przemyśl - Radka 0:0

10:00 FC Zasanie - Pikulice Ministranci 0:3

26 VIII (piątek)

Zbiórka zespołów 11:00

Finał: Salos Przemyśl - Radka 3:0

3 miejsce: Pikulice Ministranci - Gumowe Misie 1:2

Grupa 2004

1.Polonia Przemyśl 2005 (4 mecze) 13 pkt, 14-2

2. Parafia Kmiecie  (4) 9 pkt, 13-3

3. Czuwaj Przemyśl (4) 5 pkt, 6-5

4.Salos Przemyśl (4) 2 pkt, 1-13

5. ZS Ujkowice (4) 1 pkt, 0-11

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

6- Milanowski ( Kmiecie)

3- Schmidt (Polonia)

2- Tokarz,Ostrach,  Potocki,Bartczak,Hajduk

5 VIII (piątek)

10:10 Polonia Przemyśl 2005 - Czuwaj Przemyśl 1:1; Tokarz - Benkowski

12 VIII (piątek)
9:20 Polonia Przemyśl 2005 - Parafia kmiecie 2:1, Potocki - Jasiński, Tokarz

9:40 Salos - ZS Ujkowice 0:0

10:00 Parafia Kmiecie - Czuwaj Przemyśl  3:1, Potocki- Śmigielski Hawrolewicz, Hajduk

10:40 Salos - Polonia Przemyśl 0:9, Ostrach 2, Barczak 1, Barczak 1, Schmidt 2, Tokarz 1, Jasiński, Potocki

11:40 ZS Ujkowice - Czuwaj Przemyśl 0:3,Hajduk 2, Artym

19 VIII (piątek

9:20 ZS Ujkowice - Polonia Przemyśl 2005 0:2, Schmidt, Barczak

9:40 Salos - Parafia Kmiecie 0:3, Milanowski 2 , Śmiegielski

10:20 ZS Ujkowice - Parafia Kmiecie 0:6, Milanowski 4, Błachuciak, Walczewski

10:40 Salos Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 1:1, Płoszczyński - Kopeć

26 VIII (piątek)

Zbiórka zespołów 11:00

Finał: Polonia Przemyśl 2005 - Parafia Kmiecie 2:4

3- miejsce: Salos Przemyśl - Czuwaj Przemyśl 1:4

 

* W przypadku przełożenia meczu dogadują się dwa zespoły na inny termin i kontaktują się z organizatorem

** Proszę zapoznać się z regulaminem szczególnie z punktem 9

*** W razie niepogody, mocnych opadów deszczu, mecze zostaną przełożone (po decyzji organizatora) na inny termin.

REGULAMIN TURNIEJU 

 

1. Cel:

 

Popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Rozwijanie umiejętności piłkarskich, pożyteczne spędzenie czasu przez młodych adeptów piłki nożnej.

 

 

2.  Uczestnictwo:

 

2000 i młodsi  

2004 i młodsi  

OPEN 16 lat i więcej

 

 

3. Warunki uczestnictwa:

 

  a) Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek doręczy imienną listę zawodników, podpisaną przez kierownika grupy.

  b) Zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.

  c) Drużyna występuje w wybranych przez siebie strojach.

 

4. Zasady gry:

 

 

  1. Drużyna może zgłosić maksymalnie 10 zawodników bez możliwości dokonywania zmian
    w czasie rozgrywek, na boisku 4+1 bramkarz).

 

  1.  Mecze rozgrywany systemem ligowym  lub turniejowym ( w zależności od ilości zespołów)

 

  1. Czas gry wynosi 2 x 10 minut. W przypadku mniejszej liczby zespołów czas może ulec zmianie

 

  1. Zawody rozgrywane będą piłką nożną.

 

  1. Zmiany zawodników powrotne „systemem halowym”.

 

  1. Po wybiciu piłki na widownię, aut boczny wykonywany jest nogą z miejsca, gdzie piłka opuściła pole gry.

 

  1. Wprowadzenie piłki do gry z autu bramkowego może odbywać się ręką lub nogą przez bramkarza.

 

  1. Pole karne oznaczone w obrębie jego linii.

 

  1. Pozostałe przepisy Reguluje PZPN - zgodnie z przepisami piłki nożnej.

 

 

 

5. Punktacja:

 

Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt.

Za remis 1 pkt.

Za przegraną 0 pkt.

 

6. Kolejność:

 

O zajęciu miejsca decyduje  ilość zdobytych punktów.

 

Przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów o zajęciu miejsca decyduje:

 

   a) różnica bramek,

  b) większa liczba strzelonych goli.

  c)  bezpośredni pojedynek zainteresowanych zespołów.

 

7. Dyscyplina:

 

  a)  W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia: 1 min, 2 min, 5 min lub całkowite wykluczenie.

  b) W przypadku niesportowego zachowania zawodnik może być odsunięty od trzech spotkań           lub całkowicie wykluczony z rozgrywek.

 

8. Nagrody:

 

Zespołowe:  Każda drużyna 1-3 otrzymuje puchar i cenne nagrody rzeczowe.

 

Indywidualne:

 

Najlepszy zawodnik.

Najlepszy strzelec.

Najlepszy bramkarz.

Fair Play - zespół.

9. System gry

2000 i 2004 - grają systemem każdy z każdym, następnie dwa pierwsze zespoły grają w finale, natomiast trzeci i czwarty zespół zagrają o 3 miejsce.

Grupa OPEN- gra systemem grupowym, a następnie po dwa zespoły wychodzą z grupy i grają na krzyż:

Grupa A z B i Grupa C z D (pierwszy z drugim) następnie systemem pucharowym

 

10. Sprawy inne:

 

Organizatorzy zabezpieczają: Obsługę sędziowską. Opiekę medyczną. Prowadzenie dokumentacji rozgrywek. Drużyny ubezpieczają się na swój koszt. Gra Fair play i  narzutki.

 

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu odszkodowania za zaginione mienie i przedmioty osobiste uczestników rozgrywek !!!!!!

 

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje !!!!

Organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [369]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

Turnieje 2016
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Zegar