dzisiaj: 93, wczoraj: 11
ogółem: 246 300
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Zapraszamy na IV Edycję Ligi Salezjańskiej w trzech kategoriach wiekowych:
2004
2000
OPEN
Rozgrywki rozpoczną się w sierpniu a zakończą we wrześniu.
Aktualne terminarze, wyniki, tabele w rozwinięciu.
Rocznik 2004 (mecze i rewanże)
mecze pkt bramki
1. FC KMIECIE 6 8 6-2
2. LKS Ujkowice 6 6 6:5
3. Salos Przemyśl 6 5 7-7
4. Orlik Przemyśl 6 5 9-11
(sobota 12.08)
11:30 Salos - FC Kmiecie 0:2 (ciołek x2)
( środa 16 sierpnia)
9:30 Orlik - FC Kmiecie 2:4 (Ciołek 3x, Petryk; Sromek, Ziobro)
10:30 FC Kmiecie - Orlik 0:0
11:30 Orlik - Salos 1:0 (Sromek)
12:30 Salos - Orlik 1:4 (Ochenduszko; Hurlik, Sromek 2x, Hiszpan)
13:00 Salos - FC Kmiecie 0:0
( środa 23 sierpnia)
9:00 LKS Ujkowice - FC Kmiecie 0:0
10:00 LKS Ujkowice - Orlik Przemyśl 2:0 (Materlak, Rodzeń)
11:00 LKS Ujkowice - Salos 0:3 (Wróbel, Horbaczek, Tokarz)
( piątek 1 września)
13:00 LKS Ujkowice - Salos Przemysl 0:3 ( Tokarz , Horbaczek x2)
14:40 LKS Ujkowice- Orlik Przemysl 4:2
15:00 LKS Ujkowice - FC Kmiecie 0:0
15:30 Uroczyste zakończenie ligi
Lista najlepszych strzelców:
Ciołek (FC Kmiecie) - 5
Sromek (Orlik Przemyśl) - 4
Rocznik 2000 ( mecze i rewanże)
mecze pkt bramki
1.Gumowe Misie 8 15 23-6
2. Biały Miś 8 7 12-11
3. Kopacze Przemyśl 8 7 11-14
4. Białe Orły 8 6 14-8
5.Wybrzeże Klatki Schodowej 8 0 0-21
(Wtorek 8 sierpnia)
Godz.
9:00 Kopacze - Wybrzeże 3:0
9:30 Gumowe - Białe Orły 3:0
10:00 Kopacze – Biały Miś 1:1 ( Łakomski, Choma)
11:00 Gumowe – Biały Miś 4:0 ( Smyk, Kawka, Stecyk x2)
( sobota 12 sierpnia)
9:00 Kopacze - Białe Orły 0:3
9:30 Wybrzeże - Biały Miś 0:3
10:00 Gumowe - Kopacze 0:4 ( 2x Łakomski, Burda, Kwiatkowski)
11:00 Wybrzeże - Gumowe Misie 0:3
12:00 Gumowe - Wybrzeże 3:0
( środa 16 sierpnia)
9:00 Gumowe - Kopacze 3:0
10:00 Kopacze- Biały Miś 0:3
11:00 Białe Orły - Biały Miś 6:2 (4x Karp, 2x Wąsik; Nikodem, Choma)
12:00 Wybrzeże - Białe Orły 0:3
(czwartek 17 sierpnia)
9:00 Gumowe - Białe Orły 3:2 (Świszcz, 2x Stecyk; Wąsik, Karp)
9:30 Wybrzeże - Bały Miś 0:3
10:00 Kopacze - Wybrzeże 3:0
( piątek 1 września)
13:20 Kopacze - Białe Orły
13:40 Białe Orły - Wybrzeże
14:00 Biały Miś - Białe Orły
14:20 Gumowe - Białe Miś 3:0
15:30 Uroczyste zakończenie ligi
Lista najlepszych strzelców:
Karp ( Białe Orły) - 5
Stecyk (Gumowe Misie), - 4
Łakomski ( Kopacze Przemyśl) -3
Grupa OPEN
rozgrywki odbędą się 2 września
IV Edycja Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi „Salezjańskiej”
Przemyśl - sierpień 2017
REGULAMIN TURNIEJU
1. Cel:
Popularyzacja zdrowego stylu życia i dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Rozwijanie umiejętności piłkarskich, pożyteczne spędzenie czasu przez młodych adeptów piłki nożnej.
2. Uczestnictwo:
2000 i młodsi ( mecze każdy z każdym z rewanżami)
2004 i młodsi (mecze każdy z każdym z rewanżami)
OPEN 16 lat i więcej
3. Warunki uczestnictwa:
a) Każda drużyna przed rozpoczęciem rozgrywek doręczy imienną listę zawodników, podpisaną przez kierownika grupy.
b) Zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
c) Drużyna występuje w wybranych przez siebie strojach.
4. Zasady gry:
a) Drużyna może zgłosić maksymalnie 10 zawodników bez możliwości dokonywania zmian
w czasie rozgrywek, na boisku 4+1 bramkarz).
b) Mecze rozgrywany systemem ligowym lub turniejowym ( w zależności od ilości zespołów)
c) Czas gry wynosi 2 x 10 minut. W przypadku mniejszej liczby zespołów czas może ulec zmianie
d) Zawody rozgrywane będą piłką nożną.
e) Zmiany zawodników powrotne „systemem halowym”.
f) Po wybiciu piłki na widownię, aut boczny wykonywany jest nogą z miejsca, gdzie piłka opuściła pole gry.
g) Wprowadzenie piłki do gry z autu bramkowego może odbywać się ręką lub nogą przez bramkarza.
h) Pole karne oznaczone w obrębie jego linii.
i) Pozostałe przepisy Reguluje PZPN - zgodnie z przepisami piłki nożnej.
5. Punktacja:
Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 2 pkt.
Za remis 1 pkt.
Za przegraną 0 pkt.
6. Kolejność:
O zajęciu miejsca decyduje ilość zdobytych punktów.
Przy dwóch zespołach z jednakową ilością punktów o zajęciu miejsca decyduje:
a) różnica bramek,
b) większa liczba strzelonych goli.
c) bezpośredni pojedynek zainteresowanych zespołów.
7. Dyscyplina:
a) W rozgrywkach obowiązują kary upomnienia: 1 min, 2 min, całkowite wykluczenie.
b) W przypadku niesportowego zachowania zawodnik może być odsunięty od trzech spotkań lub całkowicie wykluczony z rozgrywek.
8. Nagrody:
Zespołowe: Każda drużyna 1-3 otrzymuje puchar i cenne nagrody rzeczowe.
Indywidualne:
Najlepszy zawodnik.
Najlepszy strzelec.
Najlepszy bramkarz.
Fair Play - zespół.
9. Sprawy inne:
Organizatorzy zabezpieczają: Obsługę sędziowską. Prowadzenie dokumentacji rozgrywek. Drużyny ubezpieczają się na swój koszt. Gra Fair play i narzutki.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu odszkodowania za zaginione mienie i przedmioty osobiste uczestników rozgrywek !!!!!!
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje !!!!
Przystąpienie do turnieju jest akceptacją regulaminu przez zespół i każdego zawodnika oraz opiekuna zespołu.
Organizator zastrzega sobie zmianę regulaminu.